środa, 27 sierpnia 2014

001. Powitanie :) +

Siemanko :)
Na wstępie coś o mnie. Nazywam się Julka, mam 19 lat, a sportem interesuję się od wielu wielu lat. Autografy zbieram jakoś od początku tego roku, nie ma ich jeszcze zbyt dużo ale wszystko przede mną. :)


W pierwszej notce przedstawię wam autografy od Austriackiego Związku Narciarskiego. Są to autografy:

Thomasa Morgensterna - mistrza olimpijskiego z Turynu, mistrza świata z Oslo, dwukrotnego zdobywcy Pucharu Świata oraz wielokrotnego złotego medalisty mistrzostw świata i IO w drużynie. 23 razy wygrywał zawody Pucharu Świata.


Andreasa Koflera - srebrnego medalisty mistrzostw świata w Oslo, srebrnego medalisty Igrzysk Olimpijskich w Turynie oraz wielokrotnego mistrza świata i złotego medalisty IO w drużynie. 12-sto krotnie wygrywał zawody Pucharu Świata.
Manuela Fetnera - Na mistrzostwach świata w Val di Fiemme zdobył z drużyną złoty medal. W Pucharze Świata bez większych sukcesów, tylko raz stanął na podium zajmując 3 miejsce.
Wolfganga Loitzla - "specjalista" od sukcesów drużynowych. Jedyny indywidualny sukces na większej imprezie to tytuł mistrza świata wywalczony w Libercu oraz wygranie TCS.  W Pucharze świata triunfował 4 razy.

Autografy zdobyłam wypełniając formularz kontaktowy na stronie AZN, teraz jednak by zdobyć autograf trzeba wysłać prośbę z kopertą zwrotną na adres:

Österreichischer Skiverband
Olympiastraße 10
A-6010 Innsbruck 
Austria

Ja czekałam bardzo krótko, około tygodnia. 
Przepraszam za jakość zdjęć, ale niestety nie posiadam skanera. :/

10 komentarzy: